Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Regulamin sklepu internetowego Za rączkę.pl

Sklep Internetowy „Za rączkę.pl” działający pod adresem www.zaraczke.pl, prowadzony jest przez ” Maja Chabierska Za rączkę.pl ” z siedzibą w Gdyni, ul.Kapitańska 18/10, NIP: numer 9532326267, Regon numer:  221805050

 1. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie www.zaraczke.pl.
 2. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
 3. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmian.
 4. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub drogą e-mail przez pracownika działu obsługi klienta.
 5. Błędnie wypełnione formularze zamówień bez danych umożliwiających kontakt mailowy lub telefoniczny nie będą realizowane.
 6. Zdjęcia przedstawione w opisach są zdjęciami poglądowymi i czasem mogą się różnić szatą graficzną opakowania lub produktu.
 7. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.30, w weekendy oraz w niedziele i święta będą rozpatrywane pod kątem kompletności danych od rana w kolejnym dniu roboczym.
 8. Produkty prezentowane w sklepie opatrzone są informacją o ich dostępności. Czas realizacji każdego zamówienia znajduje się bezpośrednio w opisie przedmiotu wystawionego na sprzedaż. W przypadku większych zamówień Za rączkę.pl ma możliwość realizacji ich w dłuższym okresie czasu niż określony w regulaminie (po uprzednim poinformowaniu zleceniodawcy drogą e-mail lub telefonicznie). W przypadku, gdy wydłużony termin realizacji nie odpowiada Klientowi, powiadomi o tym Sprzedającego w ciągu dwóch dni, w takiej samej formie, w jakiej złożył zamówienie i będzie to oznaczało rezygnację z zamówienia.
 9. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto, co oznacza, że zawierają już 23% podatku VAT. Do ceny zamówionego towaru doliczany jest koszt przesyłki według cennika przewoźnika
 10. Płatności za zamówiony towar można dokonać z góry przelewem (bezpośrednio ze swojego konta lub za pośrednictwem systemu DOTPAY). Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty jeśli klient wybrał przedpłatę. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu cen oraz dostępności zamówionego towaru. O przekazaniu zamówienia do realizacji oraz wysyłce towaru klient informowany jest mailowo.
 11. Wysyłka: zamówiony towar wysłany jest usługą Poczty Polskiej S.A., czas dostawy według regulaminu Poczty Polskiej S.A. od 2 do 6 dni roboczych.
 12. Reklamacje i zwroty: Każdą reklamację lub zwrot należy zgłosić telefonicznie lub jeszcze przed odesłaniem reklamowanego towaru.
 13. Firma Za rączkę.pl zastrzega sobie możliwość odesłania reklamowanego towaru, jeśli towar został dostarczony bez kompletnej dokumentacji. Reklamowany produkt dostarczany jest do firmy na koszt klienta. Po zakończeniu procedury reklamacyjnej produkt jest przekazywany klientowi usługą Poczty Polskiej S.A na koszt Za rączkę.pl  w przypadku uznania reklamacji (wykrycia wady produktu, która wystąpiła bez winy klienta) lub klienta – w przypadku nieuznania reklamacji (wada produktu powstała z winy klienta).
 14. Reklamacje towaru rozpatrywane będą w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do firmy Za rączkę.pl. W przypadku konieczności uzyskania ekspertyzy u dostawcy termin załatwienia reklamacji może ulec przedłużeniu o 30 dni roboczych. Okres gwarancji ulega wydłużeniu o czas konieczny na naprawę
 15. Jeżeli w jakiś sposób przesyłka została uszkodzona podczas transportu, należy odmówić jej przyjęcia i sporządzić protokół uszkodzenia podpisany przez doręczyciela. Protokół jest podstawą reklamacji uszkodzonej przesyłki.
 16. Zamówienia zagraniczne są realizowane po wcześniejszych ustaleniach drogą e-mail, dotyczących formy i kosztów przesyłki.
 17. Operator sklepu zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu zostaną uwidocznione w sposób wyraźny na stronie internetowej z co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem przed dniem wejścia w życie zmian. Zmiany Regulaminu nie mają wpływu na zamówienia złożone przez Klienta przed datą wejścia w życie takich zmian, tj. zamówienia Klienta będą realizowane na zasadach dotychczasowych. O powyższych zmianach Regulaminu Klienci zostaną także powiadomieni za pośrednictwem poczty elektronicznej (email).
 18. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: kontakt@zaraczke.pl.