Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
553762114b3de

Urodziny w EduParku

Oceń to miejsce:
VN:R_U [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Adres: ul. Trzy Lipy 3 budynek C , 80-172 Gdańsk

Telefon: 58 739-61-47

strona www

Urodziny to niezwykły dzień dla każdego dziecka oraz okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zapraszamy do zorganizowania wspaniałej zabawy w EduParku gdzie nauka spotyka się z zabawą!

OFERTA PODSTAWOWA – Urodzinowe eksperymentowanie

Fizyka i chemia mogą stać się fantastycznym sposobem na pełne wrażeń przyjęcie urodzinowe. Pod czujnym okiem edukatora dzieci zamienią się w małych naukowców, dla których reakcje chemiczne, przelewanie, mieszanie, a nawet kontrolowane wybuchy nie będą straszne – rozbawią, zaskoczą i sprawią, że będzie to niezapomniany dzień.

Opłata za urodziny ze scenariuszem z oferty podstawowej „Urodzinowe eksperymentowanie” wynosi 350 zł do 15 osób w dni powszednie i 380 zł do 15 osób w weekendy. Maksymalnie organizujemy imprezy na 20 osób. Opłata za każde dodatkowe dziecko powyżej 15 gości to 30 zł.

 

OFERTA DODATKOWA
Zmiana scenariusza w części eksperymentalnej. Do wyboru jeden z dwóch tematów
(wyboru należy dokonać najpóźniej w momencie wpłaty zaliczki wypełniając formularz):

Kolorowa Kraina Zapachów

Podczas podróży po kolorowej krainie zapachów, jej uczestnicy będą mieli okazję własnoręcznie wyprodukować zapachowe mydełka oraz musującą sól do kąpieli. Takimi pachnącymi gadżetami każdy uczestnik urodzin w EduParku, będzie mógł uatrakcyjnić swoją wieczorną kąpiel. Nie zabraknie też wielobarwnych eksperymentów, które wyjaśnią jak działa mydełko i wykażą jak czuły jest zmysł węchu.

 EduDetektyw (dzieci od 8 roku życia)

Wszystkich fanów kryminalnych zagadek zapraszamy na urodziny w klimacie detektywistycznym. Uczestnicy będą mieli okazję poznać pracę śledczych i policjantów poprzez wykonanie tajemniczych eksperymentów, z których dowody zbierać będą do małego zestawu detektywa. Odciski palców, sztuczna krew a nawet próbka DNA to część atrakcji czekających na naszych gości. Detektywi, do dzieła!

Opłata za urodziny ze zmianą scenariusza na Kolorową Krainę Zapachów lub Małego Detektywa wynosi 400 zł do 15 osób w dni powszednie i 430 zł do 15 osób w weekendy. Maksymalnie organizujemy imprezy na 20 osób. Opłata za każde dodatkowe dziecko powyżej 15 gości to 30 zł.

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.