Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
zwierzaki bawią dzieciaki — GDA

Zwierzaki bawią dzieciaki w Loopy’s Worl Gdańsk

Start: 25 marca 2017 10:00

Miejsce: Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

Adres: al. Grunwaldzka 229, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 0-13 lat

Koszt: 39,99 zł

www: www.loopys.pl

Loopy’s World zaprasza wszystkie dzieci na aktywną zabawę z pluszowymi maskotkami centrum. Miś Eddy i jeż Minny poprowadzą animacje, którym towarzyszyć będzie spora dawka ruchu.

Dzieci lubią misie, a misie lubią dzieci. A gdyby połączyć zabawę z aktywnością fizyczną? Tak właśnie zapowiada się najbliższy weekend w największym na Pomorzu centrum rozrywki. W sobotę 25 i niedzielę 26 marca pluszowe maskotki Loopy’s World ożyją za sprawą radosnej zabawy i wezmą udział w animacjach, konkurencjach sprawnościowych, zabawie tanecznej i meczu w zbijaka. Istnieje także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Eddym i Minny.

Aktywne zabawy z pluszowymi maskotkami zaplanowano na godz. 12.00, 15.00 oraz 17.00. Wszystkie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze wchodzą do centrum za darmo.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.