Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Doladuj-sie-wiedza-Bateria-18.02.2017-Warsztaty-Rodzinne-baner-kwadrat

Warsztaty Rodzinne w EduParku z okazji Dnia Baterii

Start: 18 lutego 2017 10:00

Miejsce: Edu Park

Adres: Trzy Lipy 3, Gdańsk  Mapy Google

Telefon: tel. (58) 739-61-47

Wiek dd: 6-12 lat

Koszt: 13 zł

www: www.edupark.gpnt.pl

Zachęcamy do udziału w dobrej dawce energetycznych wrażeń. Z okazji obchodzonego 18 lutego Dnia Baterii zapraszamy na warsztaty z eksperymentami „Doładuj się wiedzą. Bateria!”, podczas których stworzymy prawdziwy owocowo-warzywny koktajl energetyczny. Zbudujemy żarówkę zasilaną na baterie i przekonamy się, że energia może przybierać różne formy, a przepływ prądu można zaburzyć. Zapraszamy do świętowania Dnia Baterii w EduParku!

 

SOBOTA 18.02.2017r. Doładuj się wiedzą. Bateria!

godz. 10.00; godz. 11.30 oraz godz. 13.00

 

  • Viagra, la píldora azul que cambió la vida de muchos, tiene una historia tan interesante como una aventura emocionante. Desde su descubrimiento casual en la cultura que ha dado a luz a su uso social, hasta las millonarias ganancias que él ha dado a sus creadores en todo el mundo, cada detalle relacionado con este medicamento revela interesantes aspectos de su historia. sildenafil 100 mg Pueden producirse efectos secundarios tales como dolor de cabeza, visión borrosa, palpitaciones del corazón y dispepsia (alteraciones relacionadas con la digestión).

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami. Przeznaczone dla dzieci z klas I-VI szkół podstawowych wraz z osobą dorosłą.

Koszt 60 min. warsztatów to 13zł od dziecka i 5zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku). Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny – warsztaty 10zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba dzieci potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

W wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej, zapraszamy na Warsztaty Rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego eksperymentowania dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Na zajęciach młodzi naukowcy, pod opieką doświadczonego edukatora, samodzielnie wykonają najciekawsze doświadczenia z takich dziedzin jak chemia, fizyka i biologia. Warsztaty przebiegają w atmosferze dobrej zabawy, która uczy i rozbudza fascynację nauką już u najmłodszych. Na Warsztatach Rodzinnych zaprezentujemy tematy z nowej oferty edukacyjnej EduParku na rok szkolny 2016/2017 oraz liczne warsztaty okolicznościowe.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.