Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Ferie-z-Eksperymentami-w-EduParku2017-Warsztaty-Rodzinne-baner-kwadrat

Warsztaty Rodzinne „EUREKA! Zostać wynalazcą” w EduParku

Start: 22 stycznia 2017 13:00

Miejsce: Edu Park

Adres: Trzy Lipy 3, Gdańsk  Mapy Google

Telefon: tel. (58) 739-61-47

Wiek dd: 4-12 lat

Koszt: 13 zł

www: http://www.edupark.gpnt.pl/

Wielkie rzeczy często mają źródło w prostych obserwacjach. Na feryjnych zajęciach w EduParku przyjrzymy się bliżej postaciom naukowców/wynalazców, którym zawdzięczamy popularne u Warsztaty Rodzinne „EUREKA! Zostać wynalazcą”  w EduParkurządzenia i wspólnie poznamy początki ich niezwykłych odkryć. Podczas eksperymentowania poszukamy odpowiedzi na pytania m.in. jak to się stało, że dziś na większości skrzyżowań mamy sygnalizację świetlną oraz czym wsławił się wielki naukowiec Alfred Nobel! Eksperymenty, które wykonamy przybliżą nam popularne wynalazki niezwykłych naukowców.

Warsztaty Rodzinne „EUREKA! Zostać wynalazcą” odbywające się w ramach Ferii z Eksperymentami w EduParku:

Dni Powszednie od 22 do 27.01.2017r. – godz. 13:00 oraz 14:30

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!

 

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami. Przeznaczone dla dzieci od 4 do 12 roku życia wraz z osobą dorosłą.

Koszt 60 min. warsztatów to 13zł od dziecka i 5zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku). Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny – warsztaty 10zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba dzieci potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

Spędź tegoroczne ferie naprawdę kreatywnie! Na ten czas, wolny od zajęć szkolnych, EduPark przygotował warsztaty, które rozbudzą ciekawość przyszłych naukowców. Zaczniemy na chłodno dzięki eksperymentom z suchym lodem, czyli stałym dwutlenkiem węgla. W drugim tygodniu startujemy z warsztatami o doskonale znanych wynalazkach. Serdecznie zapraszamy!!! Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej http://edupark.gpnt.pl/ i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Miejsce warsztatów: EduPark – Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego ul. Trzy Lipy 3 budynek C; 80-172 Gdańsk; Email: biuro@edupark.gpnt.pl; Tel: +48 58 739-61-47

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.