Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
warsztaty

Warsztaty florystyczno – bożonarodzeniowe

Start: 17 grudnia 2016 10:30

Miejsce: Klub Osiedlowy MACIUŚ

Adres: Opolska 2, Gdańsk  Mapy Google

Koszt: 18 zł

www: www.kreatywnie.gdansk.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci od lat trzech na warsztaty florystyczno – bożonarodzeniowe. Będziemy tworzyć WIANUSZKI NA STÓŁ WIGILIJNY oraz OZDOBY ŚWIĄTECZNE.

Odbędą się one dnia 17 grudnia 2016 w godzinach 10.30 – 12.30 w Klubie Osiedlowym MACIUŚ I (Gdańsk Przymorze ul. Opolska 2).

Podczas warsztatów dzieci bawić się będą żywym igliwiem jodły i świerku, z którego stworzą wianki  w gąbce florystycznej. Następnie ozdobimy nasze dzieła własnoręcznie wykonanymi dekoracjami oraz innymi darami natury takimi jak szyszki, orzechy, suszone owoce… Stworzone przez siebie cuda dzieci zabiorą do domu. Rodzice w tym czasie mają czas dla siebie :)
Jeśli jednak będą chcieli bawić się z nami dostaną trudniejsze zadanie – uplotą wianki na bazie z siana.

Koszt warsztatów to 18 zł od uczestnika (w cenę wliczone wszelkie niezbędne materiały w tym świeże igliwie, świeca oraz półprodukty do wykonania dekoracji). Uwaga! Obowiązują zapisy. W sprawie zapisów proszę dzwonić: 725-144-344 lub pisać na adres: kontakt@kreatywnie.gdansk.pl

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę! Będzie świątecznie, kreatywnie i wesoło, ponieważ „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.