Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
dzien-dziecka-post-Facebook-Instagram

Tydzień wielkich wydarzeń- Dzień Dziecka w CINEMA3D Gdańsk

Start: 1 czerwca 2017 10:00

Miejsce: CINEMA3D

Adres: Schuberta 102A, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 0-100 lat

www: www.cinema3d.pl

Z okazji Dnia Dziecka, CINEMA3D przygotowało mnóstwo wydarzeń specjalnych, nie tylko dla najmłodszych. Już od 26 maja, na wielkim ekranie dwie najbardziej oczekiwanej premiery filmowe: „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” oraz „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”. 1 czerwca pokaz przedpremierowy filmu „Wonder Woman”. Nie zabraknie również innych familijnych hitów oraz dodatkowych atrakcji, konkursów z nagrodami, filmowych gier i zabaw.

 

Bogaty repertuar kina familijnego

 

Do kin wchodzi wyczekiwana przez wszystkich fanów filmowa animacja „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”. Opowieść o przygodach niebieskich bohaterów sprawdzi się jako niespodzianka dla każdego dziecka. Dla najmłodszych fanów Smerfów w barze kina dostępne są „smerfne” zestawy z figurkami bohaterów.

 

W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

 

Od 26 maja na wszystkich kinomaniaków  czeka kolejne spotkanie z kapitanem Jackiem Sparrowem w filmie „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”. Tym razem, szczęście mu nie sprzyja, a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze.

Na fanów fantasy czekają pokazy przedpremierowe filmu „Wonder Woman” o niesamowitych przygodach  Diany, księżniczki Amazonek wyszkolonej na niepokonaną wojowniczkę. W walce u boku ludzi w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy i swoje prawdziwe przeznaczenie.

 

W repertuarze nie zabraknie hitów filmowych dla dużych i małych widzów kinowych. Wciąż na ekranach hit sciente – fiction „Strażnicy Galaktyki vol. 2”, opowiadający historię grupy najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce, która penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord.

 

Ponadto zabawna historia z życia siedmioletniego Tima, w życiu którego pojawia się młodszy braciszek w animacji „Dzieciak rządzi”. Ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak według Tima jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu.

Piękna historia prawdziwej miłości w filmowej wersji „Pięknej i Bestii”. Książe ukarany za swą bezduszność, przemienia się w Bestię, a zaklęcie straci moc tylko wtedy, gdy młodzieniec nauczy się kochać ludzi i okaże się godzien ich miłości, zanim opadnie ostatni płatek zaczarowanej róży…

 

 

Dzień dziecka z atrakcjami

 

Oprócz pokazów przedpremierowych, premier i hitów filmowych w kinie nie zabraknie również atrakcji filmowych specjalnie z okazji Dnia Dziecka. Filmowe kolorowanki, malowanie buziek, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami – takie niespodzianki czekają na naszych najmłodszych widzów.

 

1 czerwca/ Program Dnia Dziecka:

 

  • Strefa animacji
  • Gry, zabawy i konkursy z nagrodami
  • Kącik plastyczny
  • Wata cukrowa

 

KONKURS z okazji Dnia Dziecka – Jestem bohaterem bajki  (regulamin konkursu dostępny w kinie)

Nagroda: wyjście do kina dla całej rodziny (4 zaproszenia, 4 kupony barowe na zestaw)

HASŁO KONKURSOWE: Dzień dziecka 2017

 

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.