Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
KNS-SZTUKA KOCHANIA_plakat_www

Sztuka kochania – Kina na Szpilkach – coś dla mam :)

Start: 2 lutego 2017 18:00

Miejsce: CINEMA3D

Adres: Schuberta 102A, Gdańsk  Mapy Google

Koszt: od 20,90 zł

www: http://www.cinema3d.pl/gdansk/wydarzenia

Rewolucja seksualna PRL w Kinie na Szpilkach

 

CINEMA3D zaprasza na kolejny seans Kina na Szpilkach, już 2 lutego od godz. 18:00! W ramach cyklu odbędzie się wyjątkowy pokaz filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Tym razem podczas spotkania w Kinie na Szpilkach wrócimy do czasów PRL-u i historii, jednej kobiety, której książka zrewolucjonizowała ówczesną seksualność Polaków. CINEMA3D gwarantuje świetną zabawę z mnóstwem atrakcji i wyjątkową atmosferą w konwencji PRL.

 

Kino Na Szpilkach to impreza organizowana przez kobiety i dla kobiet, gdzie panują proste zasady. To miejsce, gdzie króluje świetna zabawa, a na uczestniczki czeka mnóstwo konkursów z nagrodami. Jeden wieczór w miesiącu, tylko dla pań i tylko z kobiecymi sprawami. Wszystkie panie, na co dzień zapracowane, zabiegane, które nie mają czasu dla siebie, w ten jeden wieczór w miesiącu mogą spotkać się wyłącznie w kobiecym gronie. W tym czasie mogą poplotkować, skorzystać z porad dietetyczek, kosmetyczek, salonów piękności, czy centrum fitness. Uwieńczeniem „babskich” spotkań zawsze jest specjalny seans filmowy. Tym razem CINEMA3D zaprasza na wyjątkowy komediodramat „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” z Magdaleną Boczarską w roli słynnej ginekolog, która poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowość Polaków.

 

Opis dystrybutora filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”:

Film opowiadający historię Michaliny Wisłockiej – polskiej rewolucjonistki seksualnej, która dokonała niemożliwego, szeroko otwierając drzwi polskich sypialni. „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” to filmowa opowieść o uznanej lekarce oraz autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości. Losy Michaliny śledzimy na trzech różnych etapach jej życia, które doprowadziły ją do napisania i wydania „Sztuki kochania”. Wisłocka rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.

 

Bilety dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.