Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
helios

Seanse „Przytul mnie” w kinie Helios w Galerii Metropolia

Start: 24 czerwca 2017 12:00

Miejsce: Helios Gdańsk Metropolia

Adres: Kilińskiego 4, Gdańsk  Mapy Google

Telefon: 58 731 13 96

Koszt: 18 zł

www: www.helios.pl

Z okazji „Dnia Taty” zapraszamy na specjalne pokazy animacji „Przytul mnie”. Seanse odbywają się w kinach Helios w ramach akcji „ZABIERZ MNIE TATO DO KINA”.

„Dzień Taty” to doskonała okazja dla Taty do spędzenia kilku dodatkowych, miłych chwil w kinie w towarzystwie swoich pociech. Dlatego 24 i 25 czerwca zapraszamy do kin Helios, o godzinie 12.00 na specjalne pokazy animacji „Przytul mnie”. Seanse odbędą się w ramach akcji „ZABIERZ MNIE TATO DO KINA”.

Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relację między ojcem i synem. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między Tatą i Małym Misiem. Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, gdzie nigdy się nie nudzą. Każdy dzień różni się od poprzedniego i przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt.

Seanse poprzedzą specjalne, dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Każdy rodzic (najczęściej oczywiście tata) wraz ze swoim maluchem otrzymają pamiątkową kartkę, na której odrysują swoje dłonie. Każdy z młodych widzów otrzyma również po seansie pamiątkowego balona.

Ceny biletów:

Na seanse „Przytul mnie” w ramach akcji „ZABIERZ MNIE TATO DO KINA” w Kinach Helios obowiązuje specjalna cena biletu. Bilet wstępu kosztuje tylko 18 zł dla każdego uczestnika.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.