Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
LW_ rodzinny festiwal pizzy

Rodzinny Festiwal Pizzy w Loopy’s World

Start: 13 maja 2017 10:00

Miejsce: Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

Adres: al. Grunwaldzka 229, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 0-100 lat

Koszt: od 39,99 zł

www: www.loopys.pl

Rodzinny Festiwal Pizzy w Loopy’s World

Nadchodzi kulinarna przygoda! W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w centrum rozrywki Loopy’s World odbędzie się Rodzinny Festiwal Pizzy. Na małych i dużych łasuchów czeka prawdziwa uczta oraz rodzinne konkursy i warsztaty, podczas których będzie można zrobić własną pizzę, a także mnóstwo aktywnej zabawy.

Każdy kocha pizzę! Jak można jej nie kochać? Włoski przysmak odegra główną rolę podczas kulinarnej przygody, na który w najbliższy weekend zaprasza największe na Pomorzu rodzinne centrum rozrywki.

Rodzinny Festiwal Pizzy to okazja do wspólnego posiłku i skosztowania pizzy w wielu nowych wariantach. Pizza – zarówno ta z najbardziej popularnymi dodatkami, jaki i w niecodziennych smakach – będzie serwowana przez kelnerów, a każdy z uczestników uczty będzie mógł zamienić zakupione wcześniej kupony na wybrany kawałek. Specjalna oferta restauracji przewiduje trzy opcje festiwalowe:

  • małą – 4 kawałki pizzy,
  • standard – 10 kawałków pizzy,
  • mega – 15 kawałków pizzy.

Ponadto dla małych i dużych smakoszy włoskiej kuchni Loopy’s World przygotowało warsztaty, podczas których Wielki Mistrz Gallino pokaże, jak kręcić plackiem, aby powstała pyszna pizza i zdradzi kilka sekretów na temat tego przysmaku. Najmłodsi będą mogli wcielić się w rolę kucharza i przygotować własną pizzę. Nie zabraknie również rodzinnych konkursów oraz aktywnych zabaw.

Rodzinny Festiwal Pizzy odbędzie się 13 i 14 maja. Zabawy i animacje z pizzą w roli głównej rozpoczynać będą się o godz. 12:00 i 17:00, a o 14:00 przewidziano rodzinne konkursy z nagrodami. Wszystkie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia do centrum wchodzą za darmo.

Zapraszamy na pyszną zabawę!

 

 

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

al. Grunwaldzka 229 Gdańsk

 

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.