Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
plakat  gra

Rodzinne warsztaty tworzenia gry planszowej

Start: 28 sierpnia 2017 16:00

Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej

Adres: Długi Targ 39/40, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 3-100 lat

Koszt: Za darmo

www: http://otwarty.ikm.gda.pl/2017/07/19/28-sierpnia-warsztaty-tworzenia-gry/

Bez kategorii

28 sierpnia 2017 r. / godz. 16:00 – 19:00

Rodzinne warsztaty tworzenia gry planszowej 

Zapisy i informacje: mag.misterna@gmail.com

Kiedy za oknem burza lub zamieć, albo gdy cała rodzina zbiera się na wspólny wieczór, gra rodzinna to najlepszy pomysł! Szczególnie, jeśli grę również stworzy się wspólnie. Marta Grams zaprasza na warsztaty tworzenia rodzinnych gier. 

Organizatorka zaprasza całe rodziny – uczestnicy warsztatów, przygotowywanych w ramach Otwartego IKM, będą tworzyć własną grę planszową. Taką z pionkami i koścmi do gry. Będzie to tradycyjna planszówka w stylu Chińczyka lub Monopol albo gra, w której można przemycić zagadki i zadania, karty szans itp.

Planszówki mogą być bardzo różne. Karta na stół? Kości do gry tradycyjne czy zmodyfikowane? A może pionkami będą sami gracze? To od wyobraźni twórców będzie zależeć ostateczny kształt i zasady gry.

Tematyka tworzonych gier również może obejmować bardzo szerokie spektrum: ulubiona dziedzina nauki, sfera zainteresowań lub hobby, ulubieni bohaterowie. Zapraszamy na dobrą zabawę i późniejsze testowanie gier wszystkie otwarte i kreatywne głowy, duże i małe!

Marta Grams jest mamą pięcioletniej Hani, z którą spędza wiele czasu. Bardzo docenia czas spędzony z rodziną, jak sama twierdzi, wpływa to na samopoczucie, reakcje i funkcjonowanie każdego.

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.