Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.






Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
rock_dog

„Rock Dog” w CINEMA3D Galeria Morena

Start: 17 lipca 2017

Miejsce: CINEMA3D

Adres: Schuberta 102A, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 3-15 lat

Koszt: od 15,90zł

www: http://www.cinema3d.pl/gdansk

Rock Dog” w CINEMA3D Galeria Morena od 14 lipca!

„Rock Dog” wejdzie na ekrany polskich kin w nowej dacie – 14 lipca 2017 roku. Jest to

pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon – scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara „Na fali” i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem „Toy Story 2”. W angielskiej wersji językowej wystąpili: J.K. Simmons („Megamocny”, „Zwierzogród”), Eddie Izzard („Auta 2”), Sam Elliott („Hulk”), Matt Dillon, Luke Wilson oraz Jorge Garcia – znany z popularnej serii „Lost – Zagubieni”. Muzykę skomponował nominowany do Złotego Globu Rolfe Kent („Bezdroża”).

 W CINEMA3D seanse w premierowym tygodniu od 14 do 20 lipca odbędą się w godzinach:

2D – 11:30, 15:30, 17:30

3D – 9:30

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

Gatunek: animacja/ komedia/ przygodowy

Produkcja: USA, Chiny 2016

Reżyseria: Ash Brannon („Na fali”, „Toy story 2”)

Scenariusz: Ash Brannon („Na fali”, „Toy story 2”), Kurt Voelker

Obsada w angielskiej wersji językowej: J.K. Simmons („Whiplash”, „Juno”, „Megamocny”, „Zwierzogród”), Eddie Izzard („Walkiria”, Ocean’s Twelve: Dogrywka”, „Ocean’s 13”, „Auta 2”), Sam Elliott („Hulk”, „Złoty kompas”), Luke Wilson, Matt Dillon, Jorge Garcia („Zagubieni”)

Oficjalny zwiastun „Rock Doga”:

https://www.youtube.com/watch?v=ubu8o2raXPo

Więcej informacji i bilety na www.cinema3d.pl/gdansk

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.