Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
LW_NocSwietojanska

Poszukiwanie kwiatu paproci – Noc Świętojańska w Loopy’s World

Start: 23 czerwca 2017 20:00

Miejsce: Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

Adres: al. Grunwaldzka 229, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 7-13 lat

Koszt: od 99zł

www: https://loopys.pl/gdansk/noc-swietojanska/

Poszukiwanie kwiatu paproci – Noc Świętojańska w Loopy’s World

Zbliża się Noc Świętojańska, prastare święto magicznej i najkrótszej nocy w roku. Z tej okazji z 23 na 24 czerwca Loopy’s World zaprasza dzieci na całonocną zabawę wraz z fabularną grą, podczas której udadzą się na poszukiwanie legendarnego kwiatu paproci.

Ważnym elementem obchodów prastarego święta Nocy Kupały i późniejszej Nocy Świętojańskiej są zioła i rośliny, którym przypisywano magiczne właściwości. W najkrótszą noc roku zakwitać miał kwiat paproci, więc młodzi śmiałkowie o północy wybierali się do lasu na poszukiwania. Jak podają legendy, kwiat ten świeci niezwykłym blaskiem i wskazuje drogę do ukrytych w ziemi skarbów. Ten, kto go odnajdzie, pozna wszystkie mądrości świata zapewniając sobie bogactwo i szczęście.

Na nocną wyprawę dla dzieci (w wieku od 7 do 13 lat) zaprasza największe na Pomorzu centrum rozrywki Loopy’s World, gdzie w nocy z 23 na 24 czerwca odbędą się obchody Nocy Świętojańskiej.

Za sprawą gry fabularnej najmłodsi przeniosą się do świata słowiańskich wierzeń i mitów. W ciemnym lesie szukać będą kwiatu paproci, a po drodze czeka na nich wiele przygód i zagadek. Dodatkowo organizatorzy gwarantują nocne podchody z latarkami i możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji placu. Ponieważ aktywna zabawa wzmaga apetyt, na małych łasuchów czekać będzie szwedzki stół z przekąskami. Dzieci mają także zapewniony nocleg i śniadanie, po którym będą mogły się bawić aż do czasu przyjazdów opiekunów.

Oferta całonocnej zabawy dla dzieci ucieszy także rodziców, którzy pragną świętować najkrótszą noc w roku w gronie dorosłych.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie organizatora: www.loopys.pl.

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

al. Grunwaldzka 229 Gdańsk

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.