Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
IKONKA-poswiateczna-aktywacja

PoŚwiąteczna aktywacja w Loopys World

Start: 26 grudnia 2016 12:00

Miejsce: Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

Adres: al. Grunwaldzka 229, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 0-100 lat

Koszt: od 19,90

www: https://loopys.pl/gdansk/

PoŚwiąteczna aktywacja w Loopys World

Coraz bliżej święta! Czas rodzinnych spotkań, pysznego jedzenia i błogiego odpoczynku. Zaraz po świętach przyjdzie kolej na zimową przerwę w szkole, czyli kilka dni wolnych do nauki. W Loopy’s World w tym czasie nie zwalniamy tempa! Już od 26 grudnia ruszamy z poŚwiąteczną aktywacją, czyli intensywnym i pełnym aktywnej zabawy przygotowaniem do Nowego Roku.

Szczególnie po świętach, zarówno dzieciom jak i ich rodzicom, przyda się nieco więcej aktywności. Aby kalorie po świątecznym ucztowaniu nie zostały z nami na dłużej, przygotowaliśmy poŚwiąteczną aktywację! Od 26 grudnia aż do sylwestra będziemy się bawić i tworzyć całkiem poważne noworoczne postanowienia, obiecując sobie solidną dawkę ruchu. Zamiast wylegiwać się na kanapie dołączcie do nas! Szykuje się świetna zabawa!

Animacje w ramach poŚwiątecznej aktywacji odbędą się codziennie od 26 do 31 grudnia o każdej pełnej godzinie, zaczynając od godz. 12 kończąc na godz. 18. Co więcej, wytrwałość naszych małych gości w realizacji aktywnych postanowień nagrodzimy niespodzianką.

Wszystkie animacje są dostępne w ramach biletu wstępu według standardowego cennika, aby wziąć w nich udział wystarczy odwiedzić nasze centrum. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia – jak zawsze wchodzą do centrum gratis. Dodatkowo do końca roku skorzystać można z promocji 2+1=2, dzięki której kupując bilet dla trójki dzieci płacisz tylko za dwa, a trzeci otrzymujesz za darmo. Zbierzcie większą grupę i do zobaczenia w Loopy’s World!

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.