Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Banner_kwadrat

Piknik żeglarski z GIWK!

Start: 20 maja 2017 10:00

Miejsce: Narodowe Centrum Żeglarstwa

Adres: ul. Stogi 21, Gdańsk-Górki Zachodnie

Wiek dd: 1-100 lat

NCZ1a

Piknik żeglarski z GIWK!

 W najbliższą sobotę do Narodowego Centrum Żeglarstwa zawita Wodna Fiesta! W ramach uroczystości Otwarcia Sezonu Żeglarskiego zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży.

20 maja w Narodowym Centrum Żeglarstwana znak inauguracji sezonu żeglarskiego podniesiona zostanie bandera na maszcie flagowym.Po długiej zimie wreszcie pogoda zachęca do uprawiania sportów wodnych, warto więc wybrać się całą rodziną do Górek Zachodnich i dać się ponieść Wodnej Fieście! W programie – Pikniki żeglarskie z GIWK – kolejna odsłona edukacyjnych aktywności, w ramach których każde dziecko będzie miało okazję nauczyć się wiązania węzłów żeglarskich, poznać alfabet Morse’a i samodzielnie zbadać właściwości wody przy użyciu specjalistycznego sprzętu Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej. Ponadto na małych wodniaków czekają zajęcia na deskach SUP z ABC Surf, pływanie na kajakach morskich i żeglowanie ze sternikiem.

Szykuje się prawdziwie żeglarska sobota!

Kiedy?

20 maja, od godziny 10:00 do 15:00.

Gdzie? 

Narodowe Centrum Żeglarskie

ul. Stogi 21, 80–642, Gdańsk-Górki Zachodnie

Dołącz do nas na facebooku: www.facebook.com/BlizejZrodel

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.