Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Banner_kwadrat

Piknik żeglarski z GIWK!

Start: 23 kwietnia 2017 10:00

Miejsce: Narodowe Centrum Żeglarstwa

Adres: ul. Stogi 21, Gdańsk-Górki Zachodnie

Wiek dd: 1-100 lat

Piknik żeglarski z GIWK!

23 kwietnia, od godziny 10:00 do 15:00.

NCŻ, ul. Stogi 21, 80–642, Gdańsk-Górki Zachodnie

Już w najbliższą niedzielę kolejna okazja do zgłębienia tajników żeglarstwa. Tym razem „Pikniki żeglarskie z GIWK” zagoszczą w Narodowym Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich.

23 kwietnia w Narodowym Centrum Żeglarstwa zajęcia dla dzieci i młodzieży realizowane będą w ramach Otwarcia Polonijnego Centrum Sportów Wodnych w NCŻ AWFiS. W programie nauka wiązania węzłów, alfabetu Morse’a,  badanie właściwości wody przy użyciu specjalistycznego sprzętu Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej oraz żeglarskie aktywności dla najmłodszych. To także okazja do spotkania z adeptami Klubu Sportowego AZS AWFiS, którzy również przygotowali na tę okazję szereg atrakcji. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na rozpoczęcie przygody z żeglarstwem! To doskonały plan na aktywną, rodzinną niedzielę, w pięknym otoczeniu – przy Ujściu Wisły Śmiałej w sąsiedztwie parku krajobrazowego!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.