Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Ostatni_Smok_plakat

OSTATNI SMOK ŚWIATA – premiera Cinema 3D

Start: 27 stycznia 2017 09:15

Miejsce: CINEMA3D

Adres: Schuberta 102A, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 4-100 lat

Koszt: od 20,90 zł

www: http://www.cinema3d.pl/gdansk

OSTATNI SMOK ŚWIATA – pełna akcji, humoru, fantastycznych zwierząt oraz magii opowieść o niepoprawnym marzycielu. Wspaniała zabawa dla całej rodziny.

Premiera nowego filmu animowanego dla dzieci  w CINEMA 3D już 27.01.2017. Zapraszamy!

Syn bohaterskiego Tannera, mały Niki, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smoków. Na przekór zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, spotka nowych przyjaciół – czarującego (dosłownie i w przenośni!) nietoperza Ediego i Peszka – dzieciaka, który wszystkim dookoła przynosi… pecha. Razem będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata. Oraz pokrzyżować plany paskudnej wiedźmy z bagien, planującej wykorzystać smoczą magię do niecnych celów. Wspólnie Niki, Edi i Peszek udowodnią, że nie ma takiej złej mocy, której nie może pokonać prawdziwa przyjaźń.

 

godziny seansów w tygodniu repertuarowym 27.01 – 2.02. 2017

 

Ostatni smok świata (2D,Dubbing)

09:15

13:00

14:00

17:15

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.