Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
DSC_6830

Nowa atrakcja dla dzieci czeka w Fun Arenie

Start: 18 sierpnia 2017 11:00

Miejsce: Stadion Energa Gdańsk

Adres: Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 3-12 lat

www: https://www.facebook.com/PlaygroundArena/

Przy Stadionie Energa Gdańsk powstał jeden z największych placów zabaw dla dzieci w różnym wieku. Playground Arena, przestrzeń łącząca zabawę i edukację. Jeśli twoja pociecha lubi aktywnie i kreatywnie spędzać czas, koniecznie zabierz ją do gdańskiego centrum atrakcji.

 

Co znajdziesz w Playground Arenie? Różnorodne tory do ćwiczeń wspomagające rozwój ruchowo-motoryczny maluchów. Trasy przystosowane są do wieku i sprawności fizycznej dzieci. Zachęcają najmłodszych do samodzielności, uczą logicznego myślenia i wspólnej zabawy z rówieśnikami. W Playground Arenie zorganizujesz swoim dzieciom urodziny i podarujesz im niebanalną rozrywkę.

 

Myśląc o Playground Arenie, chcieliśmy stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której dzieci znajdą atrakcje łączące naukę i zabawę tłumaczy Paulina Drozdowicz, właścicielka sali zabaw. – W przygotowanych przez nas strefach pociechy poćwiczą sprawność ruchową, nauczą się samodzielności, a także zabawy w grupie dodaje.

 

Strefa główna to największa budowla z mnóstwem przestrzeni do zabawy i nauki. Tematycznie nawiązuje do lasu tropikalnego, w którym nie brakuje przygód i wrażeń. Strefa przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-12 lat.

 

Edukacyjna ścieżka rowerowa to miejsce gdzie nauczysz swoje dziecko jazdy na dwóch kółkach. Trasa o prostej konfiguracji zapewnia najmłodszym komfort i bezpieczeństwo. Twoja pociecha pozna tutaj reguły poruszania się po drodze dwupasmowej, dowie się, jak korzystać z przejścia dla pieszych oraz do czego służy sygnalizacja świetlna.

 

W Playground Arenie znajdziesz także strefę dla najmłodszych, stworzoną z myślą o maluchach w wieku do 3 lat. Jej przestrzeń zbudowana jest z delikatnych i kolorowych klocków, które pobudzają wyobraźnię artystyczną. Tunele i schodki wykonane są z miękkiego materiału, odpornego na wilgoć, co zapewnia bezpieczną zabawę. Najmłodsi mogą bawić się w basenie wypełnionym piłeczkami czy samodzielnie zbudować trasę z elementów, które trzeba do siebie dopasować.

 

Drabinkowe wyzwanie, to jedna z najtrudniejszych atrakcji na placu zabaw. Zadanie polega na pokonaniu trasy bez dotykania ziemi. Dzieci ćwiczą w ten sposób koncentrację, koordynację ruchową, i samozaparcie w realizacji celów. Tor przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-15 lat.

 

Miniwspinaczka, czyli ścianka wspinaczkowa, jest świetną okazją do sprawdzenia wytrzymałości i sprawności ruchowej malucha. Dzięki niej pokona lęk wysokości i nauczy się wytrwałości w dążeniu na szczyt.

 

Na małych fanów morskich przygód czeka statek w dzikiej dżungli. Kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek i tajemniczy tunel to jedne z atrakcji , które odkryje załoga. Twoja pociecha będzie miała okazję pobawić się w grupie, poćwiczyć koordynację ruchową oraz nauczy się rozpoznawania kształtów i kolorów. Strefa przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-12 lat.

Cieszymy się, że w Fun Arenie pojawiła się kolejna atrakcja, która wzbogaci naszą ofertę rozrywkową mówi Monika Jóźwik-Koordynator ds. zwiedzania i atrakcji i dodaje Dzięki Playground Arenie jeszcze bardziej umacniamy pozycję Fun Areny, jako największego centrum rozrywki i  rekreacji na Pomorzu.

Zabierz swoje dziecko do Playground Areny i podaruj mu niezapomnianą #MocWrażeń!

 

Zapisy:

733-843-843
recepcja@playgroundarena.pl

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.