Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
munio

MUNIO: STRAŻNIK KSIĘZYCA w Cinema 3D

Start: 10 marca 2017 09:15

Miejsce: CINEMA3D

Adres: Schuberta 102A, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 3-100 lat

www: www.cinema3d.pl

Pełna humoru, niesamowitych przygód i prawdziwych wzruszeń cudowna animowana opowieść od twórców hitów „MAŁY KSIĄŻĘ” i „KUNG FU PANDA”.

Twórcy hitów „Mały książę” i „Kung Fu Panda” przedstawiają magiczną historię małego bohatera, który udowodni całemu światu, że jeśli masz wielkie serce i wiernych przyjaciół, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych!

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

NAJFAJNIEJSZA PRZYGODA POD SŁOŃCEM… I KSIĘŻYCEM!

„MUNIO: STRAŻNIK KSIĘŻYCA” w CINEMA3D od 10 marca!

 

9:15 11:30 13:00 16:00

polski dubbing: Mikołaj Roznerski, Olga Kalicka, Jędrzej Hycnar, Przemysław Bluszcz, Jacek Kawalec, Artur Dziurman, Rafał Zawierucha

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.