Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
plakat_web

Mikołaje na motocyklach

Start: 4 grudnia 2016 11:00

Miejsce: Skwer Kościuszki

Adres: , Gdynia  Mapy Google

Wiek dd: 0-100 lat

Koszt: Za darmo

Po raz kolejny Mikołaje przejadą przez Trójmiasto na motocyklach. XIV Wielka Parada Mikołajów na Motocyklach 2016 odbędzie się 04.12.2016.

Parada rozpocznie się punktualnie o 11.00 na gdyńskim Skwerze Kościuszki (al. Jana Pawła II) skąd Mikołaje na Motocyklach pojadą w stronę Gdańska.

Planowany przyjazd pod Stadion Energa około godz. 12:00

Trasa wiedzie przez ulicę Świętojańską, główną arterią przez Sopot aż do gdańskiego Zieleniaka, tam nastąpi nawrót w kierunku Stadionu Energa Gdańsk, gdzie przewidziane jest uroczyste zakończenie dwudziestosześciokilometrowego przejazdu.

Na trasę przejazdu zapraszana jest publiczność. Parada będzie niezwykle wesoła i kolorowa, a trójmiejskie ulice zaleje czerwona fala Mikołajów na ich stalowych rumakach! Podczas całego wydarzenia zbierane będą datki, z których każdego roku fundowane są posiłki w ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych na terenie województwa pomorskiego oraz upominki dla dzieci z domów dziecka.

Mikołaje na Motocyklach
 to wielki zryw pozytywnie zakręconych użytkowników silnikowych pojazdów jednośladowych oraz quadów. Wszystko co tyczy się akcji jest robione z myślą o dzieciakach, które potrzebują pomocy materialnej albo zwyczajnego pokrzepienia duszy. W ciągu tych wszystkich lat jakie upłynęły od pierwszej edycji z zebranych środków udało się ufundować dziesiątki tysięcy ciepłych posiłków dla wychowanków ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie woj. pomorskiego oraz dotrzeć z podarunkami do tysięcy małych pacjentów przebywających na oddziałach trójmiejskich szpitali i domów dziecka.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.