Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Mojowkowe podchody na tropie przygody_ikona

Majówkowe podchody na tropie przygody

Start: 29 kwietnia 2017 12:00

Miejsce: Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

Adres: al. Grunwaldzka 229, Gdańsk

Wiek dd: 1-100 lat

Majówkowe podchody na tropie przygody

Przez całą Majówkę, od 29 kwietnia aż do 3 maja, Loopy’s World zaprasza na rozwijające wyobraźnie animacje. Dzieci wcielą się w rolę archeologów i wezmą udział w poszukiwaniach świętego Graala. Czeka na nich misja odnalezienia skradzionego dziennika, który kryje w sobie rozwiązanie zagadki legendarnego kielicha. Na drodze do celu mali odkrywcy będą musieli zmierzyć się z wymagającymi aktywności i sprytu zadaniami.

Dni wolne od pracy i zajęć szkolny warto wykorzystać na wspólną, rodzinną zabawę. Naprzeciw wszystkim, którzy spędzają Majówkę w mieście, wychodzi Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World, gdzie przez cały weekend majowy będą organizowane fabularne zabawy. Dzieci wcielą się w rolę małych archeologów i jak Indiana Jones wyruszą na poszukiwania świętego Graala. Młodzi odkrywcy przez pięć dni z rzędu – od 29 kwietnia aż do 3 maja – będą szukać wskazówek, rozwiązywać zagadki i pokonywać wymagające aktywności zadania. Czeka na nie fascynująca przygoda i sporo aktywnej zabawy.

Na animacje „Majówkowe podchody na tropie przygody” zapraszamy codziennie od 29.04 do 03.05 o godz. 12:00, 15:00 i 17:00. Wszystkie zabawy fabularne dostępne są w ramach biletu wstępu do centrum. Dorośli i dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia nie płacą za zabawę w centrum!

Więcej informacji o animacjach znajduje się na www.loopys.pl.

 Mojowkowe podchody na tropie przygody_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.