Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
deskorolka

Kino Podwórkowe – „Wojna na deski”

Start: 9 sierpnia 2017 17:00

Wiek dd: 0-100 lat

Koszt: Za darmo

www: www.fundacjageneracja.pl

Zapraszamy na jedno z bardziej charakterystycznych wrzeszczańskich podwórek, mieszczące się między ul. Grażyny a Konrada Wallenroda (wejście od ul. Wallneroda 2).
9 sierpnia -środa
17.00 – 19.00 – Jak zawsze będzie można pograć w kapsle, gumę, sznur, pomalować twarze i popuszczać bańki. Mamy też dla was mały poczęstunek.
19.00 – 19.30 – kreskówki dla najmłodszych
19.30 – 21.00 – „Wojna na deski” reż. Margien Rogaar / Holandia
2014 / 87’

Ziggy i Bas czekają na wakacyjny konkurs budowania wież. Tym razem zamierzają wygrać i skonstruować najwyższą budowlę. Jednak seria nieporozumień sprawia, że najlepsi przyjaciele stają się przeciwnikami w „drewnianej” wojnie, a walka toczy się o coś dużo bardziej cennego.

Wojna na deski to jeden z hitów festiwali filmowych dla dzieci i młodzieży w 2014 roku (Buster, Kristiansand, Lucas, Cinekid). To historia o tym, jak łatwo czasem zatracić się w rywalizacji i zaryzykować dla niej przyjaźń. Szczególnie gdy ma się 12 lat.

Wstęp wolny.
Projekt dofinansowany przez Miasto Gdańsk

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.