Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Gru Dru i Minionki plakat

GRU, DRU I MINIONKI” POKAZY PRZEDPREMIEROWE W CINEMA3D.

Start: 23 czerwca 2017 15:30

Miejsce: CINEMA3D

Adres: Schuberta 102A, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 3-100 lat

www: www.cinema3d.pl

„GRU, DRU I MINIONKI” POKAZY PRZEDPREMIEROWE W CINEMA3D.

To powrót, na który czekają wszyscy!

Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz, naturalnie, Minionków!

„Gru, Dru i Minionki” na stałe na ekrany kin wejdzie 30.06.2017. Cinema3D w Galerii Morena zaprasza na pokazy przedpremierowe filmu od 23 do 25 czerwca 2017 w godzinach: 15:30 i 17:30.

Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

W anglojęzycznej wersji językowej usłyszymy m.in. Steve’a Carella, Kristen Wiig oraz Treya Parkera, laureata nagród Grammy, Tony i Emmy, który wciela się w postać czarnego charakteru Balthazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego najzagorzalszym wrogiem.

 

TWÓRCY FILMU

Reżyseria: Kyle Banda, Pierre Coffin, Eric Guillon

Scenariusz: Cinco Paul, Ken Daurio

Produkcja: Chris Meledandri, Janet Healy

Producent wykonawczy: Chris Renaud

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.