Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
logo GDD

Gdynia Design Days

Start: 30 czerwca 2017 10:00

Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Adres: Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

Wiek dd: 1-100 lat

Koszt: 0,0

NADCIĄGA SZTORM

 

30 czerwca wystartowało największe letnie święto dobrego projektowania. Gdynia Design Days to 10 dni inspirujących wystaw i spotkań, angażujących warsztatów i wykładów, projekcji filmowych i bloków tematycznych,  które wydobywają z designu to, co najlepsze. Tegorocznym tematem GDD jest #sztorm w znaczeniu kreatywnego niepokoju, który generuje potrzebę zmian oraz siły sprawczej, po której nic nie zostaje takie samo.

#sztorm atrakcji dla najmłodszych

Dziecięca kreatywność nie ma granic, dlatego organizatorzy przygotowali wiele inspirujących warsztatów i zajęć, podczas których dzieci zamienią się w małych projektantów. Pojawi się okazja zaprojektowania wyjątkowego placu zabaw oraz stworzenie potwora morskiego z wyrzuconych przez fale form. Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia zamieni się na kilka godzin w ogromną grę planszową, a Katarzyna Bogucka zaprosi do wspólnego „naprawiania” jej własnej ilustracji. Rodzice wspólnie ze swoimi dziećmi będą mogli zaprojektować wybraną przez siebie formę wzorniczą: siedzisko dziecięce lub kosz na zabawki. W programie także „Elementarz designu” – wystawa prezentująca najlepsze polskie projekty wzornicze. Wśród 100 projektów, obok mebli, szkła czy porcelany, czyli przedmiotów powszechnie kojarzonych z designem, znalazły się rzeczy mniej oczywiste: kroje liter, loga, dziecięce zabawki, lokomotywa, neon, szybowiec, skuter, a nawet najsmaczniejszy polski smakołyk Ptasie Mleczko i gumowe kółko Ringo.

Szczegóły programu na gdyniadesigndays.eu.

 

Na wystawy wstęp wolny. Na warsztaty wymagana jest rejestracja.

Kiedy: 30 czerwca – 9 lipca 2017

Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

 

www: http://gdyniadesigndays.eu/

FB: facebook.com/gdyniadesigndays

Instagram: @gdyniadesigndays

Oficjalny hashtag: #GDD2017 #gdyniadesigndays

 

Kontakt:

Kaja Długosz

Centrum Designu Gdynia

k.dlugosz@ppnt.gdynia.pl

(58) 880 82 17

grafika-fb-120x628-gdd-2017

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.