Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Sing - plakat

Film SING w C3D Gdańsk

Start: 6 stycznia 2017 09:30

Miejsce: CINEMA3D

Adres: Schuberta 102A, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 3-100 lat

Koszt: od 20,9 zł

www: http://www.cinema3d.pl/gdansk

Wytwórnia Illumination Entertainment przyzwyczaiła widzów do fantastycznej zabawy. To właśnie z tego studia pochodzą największe animowane przeboje ostatnich lat, by wspomnieć choćby „Jak ukraść Księżyc”, „Minionki rozrabiają” czy „Minionki (drugi najbardziej dochodowy film animowany w historii) oraz tegoroczny przebój „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Przed nami kolejna produkcja, która według wszelkich przewidywań, stanie się wielkim międzynarodowym przebojem – komedia muzyczna „Sing”. Wspaniałe, zabawne postacie, mnóstwo humoru i ogromna dawka przebojowej muzyki – to owoc pierwszej współpracy scenarzysty i reżysera Gartha Jenningsa („Autostopem przez galaktykę”, „Syn Rambow”) oraz założyciela Illumination Chrisa Meledandriego i zarazem szósta animacja w dorobku wytwórni.

Film w weekend premierowy będzie wyświetlany o godzinach jak niżej.

SING (2D, dubbing)

10:30

13:30

16:00

18:30

SING (3D, dubbing)

09:30

12:00

14:30

17:00

19:30

 

W oryginalnej obsadzie usłyszymy m.in. laureatów Oscara Matthew McConaughey’a i Reese Witherspoom oraz Setha Macfarlane’a, Scarlett Jonansson, Johna C. Reilly’ego, Tarona Egertona oraz nominowaną do nagrody Grammy Tori Kelly. W polskiej obsadzie dubbingu usłyszymy m.in. Marcina Dorocińskiego („Pitbull”, „Obława”, „Jack Strong”, „Róża”, serial „Pakt”), Małgorzatę Sochę („Och, Karol 2”, „Wkręceni 2” oraz z seriale „Przyjaciółki” i „Brzydula”), popularnego radiowca Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego, supergwiazdę dubbingu Jarosława Boberka (to jego głosem mówi Król Julian z „Madagaskaru” i dziesiątki innych postaci), piosenkarkę Ewę Farnę, znanego z serialu „Rodzinka.pl” Adama Zdrójkowskiego, Katarzynę Sawczuk („Córki dancingu” i „Miasto 44” oraz serial „Na noże”). Gościnnie pojawi się także wielka diva operowa Małgorzata Walewska, która wciela się w postać czarnej owcy o złotym sercu, wielkiej gwiazdy Nany Noodleman. W filmie usłyszymy także gwiazdy muzyki: Honoratę Skarbek i Dawida Kwiatkowskiego oraz szalenie popularne gwiazdy social mediów – youtuberów Marcina Dubiela i Stuarta Burtona, a także słynną blogerkę Angelikę Muchę (lepiej znaną jako Littlemooonster96).

 

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta, teatr prowadzony przez misia koalę Bustera Moona (Marcin Dorociński) popada w tarapaty. Kochając teatr, Buster zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną m.in.: pewna siebie i bardzo utalentowana mysz Mike (Jankes), zapracowana matka 25 prosiaczków – świnka Rosita (Małgorzata Socha), młody gangster o wielkim głosie – Johnny (Adam Zdrójkowski), Ash (Ewa Farna) – zbuntowana, punkowa jeżozwierzyca, oraz prawdziwe sceniczne zwierzę – świnka Gunter (Jarosław Boberek), a także nieśmiała słonica o wielkim głosie – Meena (Katarzyna Sawczuk). Wszyscy oni stawią się na przesłuchaniach, wierząc, że konkurs ogłoszony przez dyrektora Moona jest ich szansą na sukces i spełnienie marzeń. Im lepiej Buster będzie poznawał uczestników konkursu oraz ich wielkie talenty, tym szybciej dojdzie do konkluzji, że być może nie tylko teatr jest czymś, co należy uratować.

W filmie usłyszymy ponad 65 wielkich przebojów – w wersjach oryginalnych.

 

KTO JEST KIM

BUSTER MOON (MARCIN DOROCIŃSKI): Buster jest zdeterminowany, by utrzymać teatr, mimo braku widzów, mimo słabych recenzji, nawet mimo rosnących długów. Ale Moon jest wielkim optymistą, nie poddaje się nigdy. Ktoś, kto znalazłby się na jego miejscu, dawno zrezygnowałby z walki. Ale nie on. Ma do tego niezwykły czar, dawny charm, którym zjednuje sobie zwierzęta wokół.

ROSITA (MAŁGORZATA SOCHA): Rosita zajęta jest właściwie 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, ale czemu się dziwić, skoro wychowuje 25 prosiaczków. W jej życiu przychodzi jednak moment, kiedy przypomina sobie o dawnych marzeniach, które jako żona i matka musiała odłożyć na wieczne „może kiedyś”, aż wreszcie to „kiedyś” nadchodzi.

MEENA (KATARZYNA SAWCZUK): Wybitny głos zamknięty w ciele nieśmiałej, niepewnej siebie słonicy, którą paraliżuje lęk prze występem przed publicznością. Dlatego właśnie w pierwszym przesłuchaniu zupełnie przepada. Zatrudnia się więc w teatrze jako inspicjentka. To Buster pomaga jej przełamać nieśmiałość. Ale nie tylko on, za Meeną stoi cała kochająca i wspierająca ją rodzina.

ASH (EWA FARNA): młoda zbuntowana punk-rockerka, jeżozwierzyca; ma kłopoty ze swoim egoistycznym chłopakiem. Niestety, jemu nie udaje się dostać do finału, ona przechodzi dalej. Buster, świadomy wielkiego talentu Ash, widzi w niej księżniczkę pop, Ash jednak chce sama pisać swoją muzykę, wraz z zaangażowanymi tekstami. Dlatego stawia na naturalność.

MIKE (KRZYSZTOF „JANKES” JANKOWSKI): pewna siebie, nieco bezczelna mysz z kompleksem niższości, który nadrabia butą. Ale Mike ma coś jeszcze – wybitny wokal, który stawia go obok takich ikon jak Frank Sinatra.

JOHNNY (ADAM ZDRÓJKOWSKI): uduchowiony goryl o przepięknym głosie, wielki romantyk, którego ojciec wciągnął w rodzinny mafijny biznes. Nie jest winien miejsca, w którym się znalazł, ale nie porzuca marzeń o śpiewaniu, choć boi się, że ojciec nigdy nie zaakceptuje jego wyboru.

GUNTER (JAROSŁAW BOBEREK): dynamiczny, szalony, pewny siebie i swego talentu świniak, który najlepiej czuje się w obcisłych lycrach, wykonując szaleńczy taniec brzucha. To on pomaga Rosicie odnaleźć ducha wolności.

NANA NOODLEMAN (MAŁGORZATA WALEWSKA): bogata, żyjąca w luksusie dawna diva. To właśnie dzięki jej występom Buster pokochał teatr i postanowił założyć własną placówkę. Panna Noodleman żyje w odosobnieniu, jest ekscentryczna i zjawiskowa. Mogłaby pomóc Busterowi, ale oczekuje, że on najpierw udowodni jej swoje oddanie i pasję.

 

MUZYKA

W filmie usłyszymy ponad 65 piosenek, wielkich międzynarodowych przebojów – od Franka Sinatry i Beatlesów aż po Katy Perry czy Kanye Westa. Każda z głównych postaci filmu wykonuje piosenki, z którymi łatwo im się utożsamić. Rosita na przykład śpiewa wyzwoleńczy hymn Katy Perry „Fireworks”, Gunter pojawia się w piosence Lady Gaga „Bad Romance”, a romantycznego Johnny’ego usłyszymy w wielkim hicie Johna Legenda „All of Me”. Mike – co nikogo nie dziwi – zaśpiewa czarownym głosem Franka Sinatry.

Na potrzeby filmu powstała piosenka „Faith”, którą wykonują Ariana Grande w duecie z legendarnym Steviem Wonderem.

Twórcom zależało także na aspekcie edukacyjnym. Ponieważ film zobaczy wielu młodych widzów, między wielkie hity ostatnich lat do filmu wpleciono dawne przeboje, evergreeny. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu powstała międzypokoleniowa ścieżka dźwiękowa najeżona mnóstwem znakomitej muzyki z pierwszych miejsc list przebojów z różnych okresów. Wysłuchamy np. nowej wersji „Golden Slumbers/Carry that Weight” McCartneya i Lennona w wykonaniu wybitnej piosenkarki i laureatki Oscara Jennifer Hudson.

- Połączenie muzyki, tekstu i obrazu zawsze silniej przemawia do widza, wpływa na emocje – mówi Meledandri – Garth i animatorzy dołożyli wszelkich starań, by emocje bohaterów filmu były jak najlepiej widoczne na ekranie. To samo zrobił team pracujący nad muzyką. Każda piosenka ma w tym filmie głęboki sens, jest dopasowana do sytuacji, bohaterów i ich przeżyć.

cennik kina:

 

2D

3D

tydzień

weekend

tydzień

weekend

normalny

23,90

26,9

26,90

28,90

ulgowy

18,90

20,90

20,90

22,90

super środa

15,90

n.d

18,90

n.d

Karta dużej rodziny

- 2 zł od ceny biletu

dopłata VIP

4

4

4

4

okulary 3D

4

4

4

4

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.