Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
LW_ferie 2017

Ferie zimowe w Loopy’s World

Start: 19 stycznia 2017 10:00

Miejsce: Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

Adres: al. Grunwaldzka 229, Gdańsk

Wiek dd: 0-13 lat

Koszt: od 39,99 zł

www: https://loopys.pl/gdansk/

Biuro detektywistyczne „Zwierzaki i Dzieciaki” – ferie zimowe 2017 w Loopy’s World

Na czas wolny od szkoły Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World przygotowało cykl detektywistycznych zabaw fabularnych, które rozbudzą ciekawość najmłodszych i nieco starszych poszukiwaczy przygód. Spędź ferie zimowe na twórczej i aktywnej zabawie!

Tajemnicze zdarzenie, żadnych faktów, a jedynie poszlaki… Zagadkę rozwiązać może tylko biuro detektywistyczne. Poszukiwanie dowodów, tropienie śladów, cała gama ćwiczeń sprawnościowych dla małych detektywów i wiele, wiele tajemniczych zagadek – takie atrakcje na czas ferii zimowych przygotowało gdańskie centrum rozrywki Loopy’s World. Na dzieci w każdym wieku nowe wyzwania czekają codziennie od 16.01 do 29.01.

Animacje oparte na detektywistycznej fabule odbywać się będą codziennie przez cały okres ferii zimowych:

- o 11:00 dla najmłodszych poszukiwaczy przygód (od 3 do 5 lat),

- o 12:00, 14:00 i 16:00 dla starszych tropicieli tajemnic (od 6 do 13 lat).

Dodatkowo w każdy czwartek i sobotę o 19:00 odbędą się specjalne animacje dla starszych detektywów (od 9 lat) – „Tajemnica Piątku Trzynastego”.

Szczegółowe informacje o ofercie i detektywistycznych animacjach odbywających się w centrum w czasie ferii znaleźć można na stronie internetowej: https://loopys.pl/. Wszystkie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia do centrum wchodzą za darmo.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

al. Grunwaldzka 229 Gdańsk

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.