Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
dzien dziecka_grafika

Dzień dziecka w Loopy’s World

Start: 1 czerwca 2017 10:00

Miejsce: Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

Adres: al. Grunwaldzka 229, Gdańsk  Mapy Google

Wiek dd: 0-13 lat

Koszt: od 39,99 zł

www: www.loopys.pl

Dzień dziecka w Loopy’s World

Święto wszystkich dzieci już niebawem. Zastanawiasz się, jaki prezent najbardziej ucieszy Twoją pociechę? Postaw na wizytę w centrum rozrywki – w końcu to zabawa sprawia najmłodszym największą frajdę. Od 1 do 4 czerwca w Loopy’s World czekają na Was animacje oparte na opowieści o tajemniczym lesie, niezliczona ilość atrakcji i mnóstwo aktywnej zabawy.

W tym roku w największym na Pomorzu centrum rozrywki Dzień Dziecka świętować będzie można od 1 do 4 czerwca. Za sprawą animacji opartych na opowieści o tajemniczym lesie wszystkie – małe i nieco starsze – dzieci przeniosą się do świata fantazji, gdzie wszystko może się zdarzyć. Spotkanie z zaklętą krową i skrzatem mieszkającym na leśnej łączce, wizyta w domku olbrzyma czy wspinanie się po wieży Roszpunki. Jedno jest pewne – czeka na Was mnóstwo przygód, przeróżne niespodzianki i zadania wymagające aktywności.

Do udziału w zabawie animatorzy centrum zapraszają nie tylko najmłodszych, ale wszystkich, którzy jeszcze choć trochę czują się dziećmi. Towarzystwo rodziców i czas spędzony na wspólnej zabawie będzie najlepszym prezentem dla dzieci, a dla samych dorosłych okazją do przypomnienia sobie beztroskich chwil.

Przez cztery pierwsze dni czerwca spodziewajcie się w Loopy’s World jeszcze większej dawki pozytywnej energii i dobrej zabawy. Więcej informacji o zaplanowanych atrakcjach znajdziecie na stronie organizatora: www.loopys.pl

Dzieci z wszystkich zabaw zaplanowanych z okazji ich święta korzystać będą mogły w ramach biletu wstępu. Rodzice i opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze bawią się za darmo.

 

 

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

al. Grunwaldzka 229 Gdańsk

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.