Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
Pchli targ_Plama1

Dziecięcy Pchli Targ

Start: 23 kwietnia 2017 13:00

Miejsce: Plama Gdański Archipelag Kultury

Adres: ul. Pilotów 11, Gdańsk

Telefon: 58 557 42 47

Wiek dd: 1-100 lat

Koszt: 0,0

DZIECIĘCY PCHLI TARG

23.04.2017 r. (niedziela),

godz. 13.00 – 15.00

Wstęp wolny

Dziecięcy Pchli Targ to plenerowa impreza, która z roku na rok przyciąga coraz większe tłumy, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Wydarzenie to stanowi niecodzienną okazję, aby nauczyć najmłodszych cennej lekcji przedsiębiorczości. Na kilka godzin dzieci pod okiem rodziców zamieniają się w prawdziwego handlarza lub handlarkę: ustalają ceny, negocjują, wymieniają i sprzedają.

Dziecięcy Pchli Targ to wydarzenie, którego z niecierpliwością wyczekują duzi i mali. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, natomiast drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.

Jeśli w Twoim pokoju zalega góra zbędnych zabawek, zgłoś swój udział w Pchlim Targu, stwórz stragan i spróbuj sprzedać drobiazgi, których już nie potrzebujesz. A jeżeli chcesz upolować nie lada gratkę, koniecznie zajrzyj do Plamy 23 kwietnia!

Po zakończeniu Dziecięcego Pchlego Targu „Plama” GAK zaprasza wszystkich na spektakl w wykonaniu Teatru Młoda Projektornia zatytułowany „Tęsknota” (wstęp wolny). Spektakl odbędzie się w sali teatralnej o godz. 15.30.

Regulamin udziału w wydarzeniu dostępny jest na stronie www.gak.gda.pl/plama

„Plama” Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk Zaspa

tel. 58 557 42 47

www.gak.gda.pl

Pchli targ_Plama1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.