Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
7411725_Plakat-DAB-Obs.1-page-001

Drzewko Aby Baby – Teatr na Plaży

Start: 19 lutego 2017 11:00

Miejsce: Teatr na plaży

Adres: al. Mamuszki 2, Sopot  Mapy Google

Telefon: 58 555 22 34

Wiek dd: 1-100 lat

Koszt: 30 zł

www: http://www.teatrnaplazy.pl/wydarzenie/drzewko-aby-baby-10/?instance_id=1748

Jak wieść niesie w pewnym lesie rośnie zaczarowane drzewo. A nazywa się – BAABUS MUSICALIS. Jego nazwa tylko tak poważnie brzmi, w rzeczywistości drzewo jest wielce niepoważne, bo jego kwiaty mają wesołą muzyczną moc. Aba Baba – właścicielka drzewa, na swym miotłolocie patroluje las, aby nikomu nie działa się krzywda. Ciekawe czy uwierzy trzem napotkanym nicponiom Gruszce, Pietruszce i Prezesowi, że należą do Kółka Miłośników Przyrody? Drzewko Aby Baby ze specjalnym udziałem Irka Wojtczaka, który wcieli się w rolę leśniczego.

Realizacja: Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis

Kilka słów o spektaklu:

Zainspirowani muzycznymi bajkami samo- grajkami z lat 60 i 70, postanowiliśmy odtworzyć  dzieło „DRZEWKO ABY BABY” Józefa Talarczyka przy aktywnym udziale dzieci i młodzieży. Tak jak niegdyś bajki samo- grajki były słuchowiskami rozwijającymi wyobraźnię dzieci, tak teraz  poruszyliśmy i wyzwoliliśmy w nich umiejętność samodzielnego przekazywania treści za pomocą gestów, muzyki i słów tworząc musical.

Reżyseria, rearanżacja muzyczna, przygotowanie muzyczne i aktorskie dzieci, ruch sceniczny: Jadwiga Kościk vel Jagoda Jagson

Choreografia: Izabela Sokołowska Boulton i Jadwiga Kościk

Scenografia, kostiumy – projekt i wykonanie: Magda Bąbel Adamowska

Kostium Aby Baby i Trela: Von Ottowitz

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.