Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
IKONKA-dino-wielkanoc

Dino Wielkanoc w Loopy’s World

Start: 17 kwietnia 2017 09:00

Miejsce: Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

Adres: al. Grunwaldzka 229, Gdańsk  Mapy Google

Koszt: 39,99 zł

www: https://loopys.pl/gdansk/cennik/wejsciowki-i-karnety/

Zbliżające się święta to okazja do rodzinnych spotkań i wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że musimy spędzać czas przy stole. Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą poczuć wielkanocną atmosferę i jednocześnie aktywnie się bawić. Na najmłodszych czeka moc atrakcji!

 

Symbol, z którym bezsprzecznie wszyscy kojarzymy Wielkanoc, to jajka. Motywem przewodnim zabaw i animacji w centrum rozrywki będą właśnie jajka, tyle że dinozaura. Co wykluje się z dino-jaja? Tego dowiecie się już 8 kwietna, kiedy to zacznie się pierwszy dzień zabaw pod tytułem

„Dino Wielkanoc w Loopy’s World”.

W programie m.in.:

  • poszukiwanie drzewa dinozaurów
  • wyścig z jajem
  • odwiedziny w Dino domu
  • szukanie jaj oraz śladów dinozaura
  • pisankowe stoisko plastyczne

Świąteczne animacje zaplanowano na 8-9.04 oraz 15.04 i 17-18.04 w godz. 12.00, 15.00 oraz 17.00. Wszystkie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia jak zawsze wchodzą do centrum za darmo.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.