Ta strona do działania wymaga aktywnej obsługi JavaScript w przeglądarce. Inaczej nie możesz jej przeglądać. Włącz JavaScript w przeglądarce, bądź zaktualizuj ją do nowszej wersji.

Zaloguj się.


Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się
Wydarzenie minęło.
agi bagi

Agi Bagi – Poranki w Multikinie

Start: 7 stycznia 2017 10:30

Miejsce: Multikino

Adres: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia

Wiek dd: 1-100 lat

Koszt: od 13,9 zł

www: www.multikino.pl

Agi Bagi  w ramach Poranków o godz. 10:30 w styczniowe weekendy

 

 

Dla wszystkich, którzy już poznali mieszkańców planetki Agi Bagi, będzie to nie lada gratka – początek roku 2017 podczas weekendowych Poranków w Multikinie upłynie nam pod znakiem przygód Agingów i Bagingów – Multikino zaprezentuje na wielkim ekranie nowe odcinki z drugiego sezonu.

„Agi Bagi” to topowy polski serial animowany skierowany do przedszkolaków, przetłumaczony na 10 języków i emitowany w 50 krajach. Światowa premiera pierwszego sezonu serialu (13 odcinków) odbyła się 1 kwietnia 2015 r. Nowe premierowe odcinki pochodzą z drugiego sezonu (13 odcinków), producent Badi Badi realizuje już trzeci sezon (26 odcinków).

W ramach Poranków o godz. 10:30 w styczniowe weekendy zaprezentujemy widzom pięć odcinków drugiej serii (łączny czas trwania 55 min.): „Księżyc”, „Bąbelkowa plaga”, „Od dużego do małego”, „Zawody w surfowaniu na liściach”, „Jagody i grzybki”.

Opis serialu: Serial „Agi Bagi“ opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi, oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy mieszkańcami tej planety, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem i pokazuje jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, w unikatowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej.

Styczniowe Poranki o 10:30 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety w cenie 13,90 zł / 15,50 zł / 16,90 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.